Masz pytanie?

Kilka słów o AGAM...

Pracownia AGAM powstała w 2010 roku. Początkowo powstawały w niej proste kolczyki z gotowych elementów. Z upływem czasu i poszerzeniem zainteresowań o inne techniki, w pracowni zaczęły powstawać pierwsze prace w technice wire-wrapping. W końcu przyszedł także czas na sutasz.. Nie od razu pałałam do niego miłością.. ale podjęłam próbę zmierzenia się z materią! Zaczęły powstawać pierwsze kolczyki.. do nich wisiorki, bransoletki.. Przez cały czas ucząc się i doskonaląc technikę haftu sutaszowego myślałam nad tym, co i jak ze sobą połączyć aby stworzyć drobiazg wyjątkowy. Lubię biżuterię, która jest oryginalna, a przy tym uniwersalna, taka co to można ją założyć na bal ale także do pracy, czy podarować najbliższej osobie :) Wyjątkowości nadajecie jej WY - bo każde z WAS jest wyjątkowe ( ..tak, Panowie także ;).. ).
Moja fascynacja materią jaką jest sutasz trwa do dzisiaj.. Jeśli więc szukasz drobiazgu, który ma sprawić radość, przyciągnie uwagę innych, wyrazi twoją osobowość czy po prostu poprawi Ci humor :) Dobrze trafiliście!

Dzisiaj w pracowni AGAM powstaje głównie sutaszowa biżuteria ślubna i dodatki. Kolczyki, bransoletki czy ozdoby do włosów wystąpiły już na nie jednym ślubie, będąc ozdobą nie tylko Panien Młodych :) W pracowni powstają także projekty indywidualne, "szyte na miarę" .

Jeśli więc szukacie niesztampowej biżuterii i dodatków zapraszam do butiku AGAM :)

Facebook